Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Linkelnétek nekem angol...

Linkelnétek nekem angol felsőfokú nyelvvizsga írásbeli feladatokat?

Figyelt kérdés
Nem találok semmit a neten. Tudnátok linkelni pár oldalt gyakorlásra?

2018. szept. 29. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

"Nem találok semmit a neten" majd ha nem hazudsz

"angol felsőfokú nyelvvizsga írásbeli feladatok" ennyit kell beírni

2018. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beírtam, és folyton csak olyanokat hoz ki, hogy ‘hogyan írjunk levelet’, ‘hogyan oldjunk meg egy xy típusú feladatot’, vagy megoldásokat hoz ki. Nekem feladatok kellenek, nem rizsa. Nem hazudtam, mert nekem nincs időm arra, hogy ilyenekre pocsékoljam. Kötekedős kommenteket nem kérek.
2018. szept. 29. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Nincs időd keresni, ezért beírod a kérdést egy oldalra, ahol vagy jön válasz ki tudja mikor vagy nem. Oké.


Egyébként, ha beírod az első válaszban lévő szavakat a google-ba, akkor az első találat máris az lesz, amit keresel.

2018. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

1. találat

2018. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt. Nem keresni nincs időm, hanem kötekedni. Nekem nem ezt hozta ki amikor beírtam.
2018. szept. 30. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
gyakori az oldal ahol a hasznos válazokat 0-ra értékelik.
2018. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!