Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanar nelkul lehet tanulni?

Tanar nelkul lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha van egy alap/majdnem kozep szintu nyelvtudasom, akkor tudom tovabb fejleszteni onalloan? Vagy mindenkepp szukseg van tanar segitsegere?
2020. ápr. 17. 22:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem simán, csak elhatározás kérdése. Szavakat, gyakori szófordulatokat keresel neten, vagy könyvekben, és minden nap megtanulsz 5/10 újat. A beszéd fejlesztéshez szerintem az adott nyelven FIGYELMESEN hallgatott videók sokat segítenek! Hajrá!
2020. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de személy szerint azt gondolom, hogy nem árt beszerezni egy nyelvkönyvet és azt forgatni. Vannak jó könyvcsaládok, amik önálló tanulásra is alkalmasak és ezeknek van egy kidolgozott váza, egy megtervezett tematika mentén lehet haladni. Minden más pl. internetes anyagok, alkalmazások, film/sorozat, könyvek stb., pedig szerintem tökéletes kiegészítésként.
2020. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Udemys kurzus is hasznos lehet.
2020. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!