Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kotlin nyelvet meg lehet...

Kotlin nyelvet meg lehet tanulni első nyelvként jáva alap s más programnyelvtudás nélkul?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kb minden nyelv azonos nehézségű, emiatt ne aggódj. Nyugodtan válaszd a kotlint, hogy ha azzal szeretnél a jövőben foglalkozni!
2020. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
többen azt javasolták, h elöbb tanujam meg a javat valamiért. ennek mi az oka?
2020. márc. 1. 08:52
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg azért mondták, mert azt szeretnék, ha te is végigszenvednéd a javaval, amit ők :)

Első nyelvként jobb a kotlin, mint a java.

Legfeljebb később belenézel a javaba, hogy lásd, mitől menekültél meg :)

2020. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy android fejlesztésre a kotlin a legalkalmasabb nyelv. a jáva mellett az szol, hogy rengeteg már megirt rutin van rá, s a frissitések is jobban jönnek rá, ugyanakkor ez ahogy mulik az idő egyre inkább igazabb lesz kotlinra is. vagyis mire megtanulnám étékelhető modon addira ebben is várhatoan hasonlo szintre kerul a javaval. de ez igaz is vagy csak kitalálja valaki?
2020. márc. 1. 15:28
 5/15 A kérdező kommentje:
meg olyant is hallottam, hogy mig a javaban van rendszám felismerő rutin, addig a kotlin nyelvben ugyanez csak néhány utasitás, tehát tulajdonképpen megvan.
2020. márc. 1. 15:29
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, kitalálja "valaki"... a google.

Új Android projektekhez már régóta a kotlint ajánlja a google.

2020. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne hallomásból ítélj, hanem olvass utána.
2020. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet áttérek a kotlinra az autoitrol.
2020. márc. 1. 15:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Javat tanuld előbb. :) Hidd el, én most tanulom a Kotlint és rengeteg nyelvi elemet úgy tudsz megerteni ha tudod Javaban hogy kell leírni azt. Van ami teljesen máshogy van persze..

Bonyolult, nehéz nyelv szerintem a Kotlin, de korszerű és hatékonyabban lehet vele kodolni vele.


Amúgy sok sikert a tanuláshoz!

2020. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én már öreg vagyok. Nincs már időm ilyen holt nyelveket megtanulni, mint ógörög, java, pyton.
2020. márc. 2. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!