Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érettségin lehet ilyen szótárt...

Érettségin lehet ilyen szótárt használni?

Figyelt kérdés
Angol érettségin (középszint) lehet olyan szótárt használni, aminek a hátuljában vannak levélminták meg önéletrajz minták?

2020. ápr. 19. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Legalábbis elég nagy könnyebbség lenne ezért nem kéne, hogy engedjék.
2020. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát annak nagyon örülök, tízezer forint volt a két szótár :D

Amúgy vicces, mert rajta van hogy érettségire, nyelvvizsgára használható.

2020. ápr. 19. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a tanárod mit mond. Mi egyébként vittünk érettségire szótárt de be se vihettük, végül mindenki kapott olyat amit az iskola biztosított. Szóval kérdezz rá, mert lehet semmilyet nem vihetsz és adni fognak.

Én nem tartom logikusnak, hogy olyan szótárt használhasson valaki amiben ilyen segítségek vannak.

2020. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sajátot nem lehetett. Kérdezd meg a tanárt, de szerintem nem változott.

Sok sikert az érettségihez :)

2020. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De azért van ráírva, hogy a felkészülésben segítsen, nem? Nem arra, hogy ott azokon a vizsgákon használd is.

Mellesleg mielőtt megvetted miért nem néztél utána? Én kemény kétezer forintért vásároltam egyszerű szótárt és épp elég segítség volt

2020. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!