Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt már online nyelvvizsg...

Aki volt már online nyelvvizsgán, hogy zajlott?

Figyelt kérdés

Már befizettem a díjat korábban és inkább már túllennék rajta, nem akarom tolni a vírushelyzet utánra.


Aki volt már, mi a véleménye róla?

Úgy tudom, hogy az iTolc eddig is tartott online vizsgákat (a vírushelyzet előtt), arról mit gondoltok? (aki már volt)


köszi a normális válaszokat 🙂



2020. ápr. 21. 16:47
 1/5 Ambrus Klaudia válasza:
55%
Szia! Az Euroexam FB oldalán részletes leirás van arról, hogy hogyan zajlik az online vizsga, mi szükséges hozzá stb. Barátnőm is ugyanazon a véleményen van, mint Te, ő hozzájuk megy.
2020. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovasasa01 ***** válasza:
22%
Voltam az itolcnal, de siralmas volt, onnantol hogy fizettem nekik elszall a rozsaszin kod amit nyomnak a reklamokba. A szobelijuk siralmas, ketszer is meghuztak gondolom, hogy menjek es fizessek ujra. Aztan vegul ajanlottak az ixam kozpontot, ott egesz emberkozeli az egesz es elsore atmentem, raadasul elozo este haverom szulinapja volt, szoval azt hittem a masnaposan megbukok ujra.
2020. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 holdacska88 ***** válasza:
45%

Szia!


A

2020. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 holdacska88 ***** válasza:
38%

Szia!


A húgom most fog májusban online vizsgázni az Euroexam-nél. A weboldalukon egész részletes leírás van az online vizsgáról.

[link]

2020. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mynameisbond007 válasza:
100%
Én az euroexamnél vizsgáztam volna szombaton, de semmilyen jelzést nem kaptam tőlük, nem volt megtartva az online vizsga elvileg
2020. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!