Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek az online...

Mi a véleményetek az online nyelvvizsgázásról?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó dolog?

Az egyik unokatestvéremnek nincs webkamerája, asztali gépe van. Ha nem tud addig beszerezni egy laptopot, vagy webkamerát, akkor is engedik vizsgázni?



2020. ápr. 17. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Akkor nem. De minek akar most nyelvvizsgázni? Ha most érettségizik megkapja ingyen a nyelvvizsgát középszinten is, ha 2 est eléri..ha most zárózik anélkül megkapja a diplomát.. ha csak később akkor ráér..
2020. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még középiskolás, nem végzős. Csak már befizette a vizsgadíjat, és szerette volna letenni a tavasszal. Max visszalép, ha így nem vizsgázhat.
2020. ápr. 17. 12:22
 3/13 anonim ***** válasza:
1-es, nem kapja meg, csak ha emelt szinten 60 %-ot elér
2020. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Na és szóbeli van? Nincs. Mi a nehezebb írásbeli vagy a szóbeli? A szóbeli. Anno én is emeltet csináltam, sajnos nem lett meg a 60%. 56%-os lett. Kérem szépen én is a nyelvvizsgámat. Köszönöm. Vagy engedtessék meg, hogy nyelvvizsga írásbeli elég legyen. Ja nem.. Itt online is kell szóbelizni. Az érettségin is megoldható a szóbeli online.
2020. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek a szóbeli a nehezebb. Sőt, a statisztika azt mutatja,hogy általában az szokott a vizsgázóknak jobban sikerülni. Azon belül is a beszédkészség.
2020. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megmutatnád azt a statisztikát?
2020. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmutatni. Angol felkészítő tanárom több évtizedes tapasztalata. De most kíváncsivá tettél,hogy utána is nézzek pontos számoknak
2020. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na látod. Ha utánanéztél akkor majd linkeld a forrást.
2020. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Mit látok? Nem tartozom neked ezzel,ha sikerül,ha nem utánajárnom. Csak a tapasztalatom osztottam meg,amit vagy hasznosnak tálaltál,vagy nem. De vérre menő vitába nem mennék. Remélem nem bánod
2020. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noemi0716 ***** válasza:

Sziasztok, egyetértek azzal, hogy az írásbeli rész nehezebb. Szóbelinél sok múlik a szimpátián is.

Én sokat gondolkodtam azon emelt szintü angol érettségit válasszak vagy inkább nyelvvizsgázzak. Maradok a nyelvvizsgánál, most otthonról is letehető, és későbbiekben diplomához úgyis szükséges lesz.

2020. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!