Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokról felsőre,...

Angol középfokról felsőre, hogyan?

Figyelt kérdés

Elakadtam az angol tanulással. Tavaly meglett a középfokú nyelvvizsgám, de azóta nem igazán érzem, hogy fejlődnék. Tudom, a legjobb az lenne ha native speakert keresnék, de akárhogy kutattam, sehol nem találtam megfelelő lehetőségeket. Inkább vizuális típus vagyok, szóval nyelvkönyv is jó lenne.

Bármilyen tanács jól jön, például az egyik leggyakoribb a filmnézés szokott lenni. És általában itt akadok el, oké, de mégis hol nézzem?

Mindenféle tanácsot megköszönök.😄

17/l


2020. máj. 10. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Én sokat szoktam angolul olvasgatni, angol videókat, filmeket nézek. A legjobb tényleg egy native speaker, erre ajánlom a Speaky appot, ott tudsz anyanyelvi beszélőkkel beszélni, akik ki is tudják javítani a hibáidat.
2020. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!