Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Két különböző nyelvvizsga...

Két különböző nyelvvizsga központnál tett nyelvvizsgát össze lehet vonni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk az iTolc vizsgaközpontnál megcsinálom a B2 írásbeli angolt és a szóbelit az EuroExamnél, akkor azokat a vizsgákat össze lehet vonni?

2020. máj. 12. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Huuu az iTolc az milyen?


Én Origón voltam és Language Cert-en, nem kellett semmit csinálnom velük. Az életrajzomban külön írtam bele az angol nyelvismerethez, amikor felvételiztem, akkor csak külön feltöltöttem mindkét bizit, állásinterjún meg nem kérdezték.

2020. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az az iTolc, de ha akkreditált, akkor oké. Nem kell összevonni semmit. Ha van egy szóbelid, majd máshol sikerül az írásbeli, akkor az minden összevonás nélkül komplexnek számít, nem kell tenned semmit. Nekem az írásbeli BME-s, a szóbeli Origós. Az egyetemen leadtam mindkettőt és komplexnek számít.
2020. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mynameisbond007 válasza:

igen, össze lehet vonni őket :)


Úgy tudom, hogy arra érdemes figyelni, hogy ugyan úgy egynyelvű vizsgát válassz. Az itolc vizsga egynyelvű, nem lehet gond.

2020. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak a tudnivalók:


[link]

2020. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!