Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen norvég nyelvkönyveket...

Milyen norvég nyelvkönyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon alap szinten vagyok norvégból, de már be tudok mutatkozni norvégul. Duolingón tanulok régóta, de nagyon lassan haladtam mindig, mert nem volt valami sok időm a nyelvtanulásra. Most nyáron jobban el szeretném kezdeni ezt a nyelvet.

Tudtok valami jó nyelvkönyvet? Eddig a På vei-ról és a Kezdők norvég nyelvkönyvéről hallottam. Ezekről mi a véleményetek? Megéri ezeket megvenni? Ezeken kívül tudtok még mást is ajánlani?

Minden tippre kíváncsi vagyok, ami a norvég tanulással kapcsolatos.



2020. máj. 13. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A kezdők olasz és spanyol könyvéből is tanultam és szerintem jó alapokat ad szókincsből. (Ugyanazok a szavak vannak benne minden nyelvből)
2020. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
På vei-t próbáltam csak. Elég jó alap, de szerintem kell oda tanár. Viszont van facebookon két csoport is a "Tanuljunk norvégul" és a "Tanuljunk együtt norvégul", mindkettőben fel van töltve a På vei (azt nem tudom hanganyag is van-e hozzá) meg még egy csomó anyagot töltöttek fel, tanárok elérhetőségével, stb.
2020. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!