Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok olyan oldalakat...

Vanitas kérdése:

Tudnátok olyan oldalakat mondani, amiken lehet idegennyelven beszélgetni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy tanulod az adott nyelvet és választhatsz hozzá olyan anyanyelvű partnert.Gyakorlás szempontjából.

2020. máj. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Tandem appot
2020. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Erre való, az egyik legnagyobb és legjobb a világon.


Én minden nyelvhez amit tanultam, itt találtam gyakorlópartnert, sőt egyszer konkrét nyelvtanárt.


A későbbiekben mindegyikükkel találkoztam is személyesen.

2020. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Ezt nézd meg: [link]

Ingyenes, regisztráció nélküli, élő beszéd! Olyan mint a chat-elés, csak itt nem firkálsz, hanem beszélsz.


Sok sikert!


P.

2020. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Discord applikáció nagyon hasznos. Keress rá az adott nyelven a googlen, hogy pl: " French learning discord server " (francia tanuló discord szerver) és ha az adott szerver aktív, akkor nagyon sokat tudsz beszégetni itt az adott nyelven. Angolból van egy hatlmas szerver, napi 200-300 ember beszélget rajta egyfolytában , és mást sem kell tenni, minthogy rányomsz az adott " szobára " és bemész és beszélgetsz.
2020. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!