Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen német nyelvkönyvet...

Milyen német nyelvkönyvet ajánlatok? Ausztriába költözünk,és én eddig angolt tanultam, ezért most németül kell. Milyen nyelvkönyveket ajánlatok OTTHONI/EGYEDÜLI tanuláshoz? Én a Start! Neu-t néztem. Ez jó fajta? Írjatok minél többet.

Figyelt kérdés
Az osztrák sulikban milyen idegennyelvet tanítanak? Szinte egész nap tudok foglalkozni a német tanulásával.

2020. jún. 8. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nulláról kezdeni nem igazán szerencsés egyedül...

2020. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Angol az idegen nyelv náluk.
2020. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Anyukám ismerőse tud németül,akivel megyünk ki, szóval úgymond lesz "tanárom" Koromat nem tudom kiírni, mert letilt mert még nem vagyok annyi.
2020. jún. 8. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Inkább valami alapfokú nyelvtanfolyamra kéne beiratkoznod.

Hogy az alapokat elsajátítsd, amire már építhetsz...

2020. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a környékünkön nem elérhető? Esetleg valami könyvet nem ismersz? :)
2020. jún. 8. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a Schritte international jó könyvsorozat. A1-től B1 szintig tanít, 6 részből áll. Azok után/mellett pedig a Sprich einfach B2-t, és/vagy a Tolle Themen könyvet tudom ajánlani szókincs bővítésre, nyelvtan ügyileg pedig az Ausblicket.
2020. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amit itt felsoroltál ezek magyarok? A Start! Neu-ról mit gondolsz?
2020. jún. 8. 23:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen környék az, ahol nincs egy privát nyelvtanár, vagy nyelviskola sem...???

Bocs, de továbbra is állítom, hogy egy ált. iskolás gyerek nem tud könyvből megtanulni egy nyelvet!

2020. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
már bocs, de amennyire én tudom, ha nem beszéled a nyelvet, először a felzárkóztató osztályba kerülsz... akkor meg minek nyelvtankönyv? majd kapsz az iskolától.
2020. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Felsőfokú német nyelvvizsgával rendelkezem. Kizárólag Kontaktból(1-4) tanultam.

Nyelvtant nagyon érhetően elmagyarázza, néha szoktam nézegetni más könyveket szerintem semmelyik másikban nincs így. És magyarul magyarázza tehát megérted mit miért. + minden fejezet végén A4-es szószdet van szvakból.

Ezt ajánlom.

2020. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!