Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kezdőknek milyen német nyelvkö...

Kezdőknek milyen német nyelvkönyvet ajánlanátok, amiből egyedül is tudok tanulni?

Figyelt kérdés

Angolból felsőfokú nyelvvizsgám van, most itthon vagyok táppénzen 20 hetes terhesen, és szeretnék alap szinten németül tanulni. Korábban már belekezdtem Duolingo-n, és ezt most folytatom is, napi szinten gyakorlok. Itt is le vannak írva a nyelvtani dolgok (de csak angolul, és nem olyan részletesen), és a szókincsemet aligha bővíti, mivel csak alap igéket használnak benne a nyelvtan gyakorlása miatt (evés, ivás, birtoklás, olvasás, stb).

Ki, miből tanult németül, akár a suliban? Mellé milyen szószedetet használt?


Köszönöm a segítségeteket! :)



2020. márc. 20. 12:39
 1/5 anonim válasza:

ezen a csatornán találsz szerintem pár hasznos videót.


https://www.youtube.com/channel/UCmkcmS2bmJ28UxmBkl7kcSA

2020. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. márc. 27. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én annak idején Start könyvvel kezdtem, aztán annak a 2. és 3. része, az Unterwegs is jók. Kb. bárhol lehet ezeket kapni. Ha mindhárom könyvet végig veszed, akkor olyan B1-B2 között leszel.
2020. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én a lazán németül könyveket ajánlom. Kint dolgozok és szenvedtem a némettel de mióta meg vettem sokkal könnyebb tanulni be magyarázza feladatokkal be gyakoroltatja van szó lista is és van hozzá megoldókulcs. Én meg szerettem nagyon csal ajánlani tudom.
2020. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok tippet! :)
2020. ápr. 2. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!