Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga árának visszaigény...

Nyelvvizsga árának visszaigénylésekor a nyelvvizsga díjának igazoló számlát ,hogy lehet kérelmezni ?

Figyelt kérdés
Az ár visszaigényléséhez szükségem van a nyelvvizsga befizetését igazoló dokumentumra , ezt külön vizgyaközpontnál kérelmezni kell? Vagy ez ,hogy működik?

#számla #bizonylat #Visszaigénlyés
2020. jún. 16. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én írtam egy emailt a vizsgaközpontba, és másnap bemehettem átvenni az utólag kiállított számlát. De telefonon is megkérdezheted tőlük.
2020. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ha Origót csináltál akkor nagyon necces, e-mailre nem válaszolnak, a telefont kiköttették. Én bankszámla kivonatot küldtem el e-mailben. A Nyugdíjfolyósító azt mondta az is megteszi.
2020. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!