Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debrecenben hol lehet ingyen...

Debrecenben hol lehet ingyen nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Sehol nincs már ingyen oktatás!😆 vki bebeszélte neked, hogy "mikor én még fiatal voltam minden hova jártam, hogy tanulhassak"

Nekem is nyugi, de ma már nincs

2020. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rojita válasza:
duolingo.com - on regisztrálj. Ez egy ingyenes, amerikai nyelvtanító - gyakorló oldal. Ha angolul akarsz tanulni kezdő szinten, azt tudod magyar fordítással itt tanulni. Viszont, ha egyéb nyelvet akarsz tanulni, (több mint 30 nyelvet lehet itt választani), azt csak angolról tudod tanulni. (Írja - mondja spanyolul - olaszul - finnül - japánul, stb és írd mellé angolul a fordítást, vagy mondja - írja angolul és fordítsd le a tanult nyelvre.) Kiválaszthatod, h napi hány percet akarsz vele foglalkozni (min. 10 perc) és ha nem csinálod, e-mailben figyelmeztet a program. Jutalompontokat ad a helyes gyakorlatok után. Van fórum oldal, ahol a nyelvi problémát a tanulók egymással meg tudják beszélni. Szórakoztató módja a tanulásnak. Másfél éve tanulok vele több nyelvet is párhuzamosan. Hangsúlyozom alapszíntű az okítás minden nyelven.
2020. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!