Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lusta vagyok ha nem akarok...

Lusta vagyok ha nem akarok négy évig tanulni egy középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Tanár azt mondta ennyi kell.

2020. jún. 26. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Nem lustaság, inkább pazarlás, 4 év alatt még kettő középfokút is le lehet tenni kivételes esetben, de négy év az bőven elég egyre.

Szóval lustának nem lusta, csak miért ne?

2020. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mekkora energiát fektetsz bele évtizedenként. Ha eleget nem tanulsz, lehet az negyven év is.

Régebben az volt a közkeletű vélekedés, hogy két év, de úgy két év, hogy (tanévi) heti kétszeri nyelvtanfolyamra járással, amihez nyilván hozzá tartozik (legalább) másik két napon felkészülés, és még hozzá olvasás, stb.

Ma meg már a nyelvvizsgák könnyebbek, mert az emberiség elhülyül - de ezért lehet, hogy most is két év kell a könnyebbhez. És persze azért a képesség az ebbe beleszoroz.

2020. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévő mondja számít, hogy mekkora energiát fektetsz bele és mennyire hatékonyan tanulsz.


Én most végeztem a szakgimiben páran az alapfokig jutottak el( és avval érettségiztek le, pedig küzdöttek), míg másoknak 2( nem 4 )év alatt felsőfokú nyelvvizsgájuk lett.

2020. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!