Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angolból középfokú szóbeli...

Ha angolból középfokú szóbeli nyelvvizsgam van beírhatom az önéletrajzba hogy középfokú nyelvvizsgam van angolból?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd oda, hogy szóbeli. Ha utólag derül ki, hogy nem a komplexed van meg, az kellemetlen.
2020. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
En mindig a tenyleg tudasom szintjet irom oda es nem azt, hogy milyen papirom van rola.
2020. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Enis tenyleges tudast irok , van nyelvvizsgam (szerencsen is mulott, mert jo tetelt huztam)

Aztan ugyirom hogy beszedkezseg alapfok, szovegertelmezes kozepszint

En munkamhoz ez eleg a legtobb helyen, mert annyi angol kell hogy tudj ertelmezmi egy szakmai doksit, vagy angol tutorialt.

2020. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, ha beírjátok a tényleges tudást a szakmából, és nem említitek meg vagy mellékelitek a diplomát, vagy érettségi bizonyítványt vagy az általános iskolai értesítőt se. Elvégre a tudás az tudás. :D
2020. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én nyelvvizsgam mögött valós tudás áll hiszen én mentem el vizsgázni és nem a szomszédom és valóságos nyelvvizsgam van.
2020. júl. 5. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem ugy ertjuk a tenyleges tudast. Nekem is van egy kozepfokum nemetbol, de ha most egy nemettel kene tarsalognom, csak makognek, viszont angolbol is csak kozepfokum van, de egy angollal siman elbeszelgetnek folyekonyan.
2020. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!