Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kérjem németül, hogy...

Hogy kérjem németül, hogy szeretnék egy betéti kártyát amivel lehet az interneten fizetni és használni az internet bankot?

Figyelt kérdés

A legegyszerűbb bankkártyát szeretném, nem hitelkártyát.

Lehessen vele az interneten vásárolni illetve az internetbankban tudjak utalni és leellenőrizni az egyenlegemet.

Ezt hogy mondjam el németül a bankban?



2020. júl. 10. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ich brauche eine Bankkarte, damit ich online zahlen kann. Ich brauche Online Banking auch.
2020. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. júl. 10. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És ne lepődj meg, ha egy giro-kardot ajánlanak (ejtsd dzsiro). Ez a legelterjedtebb kártya errefelé.

Online utalni és pénzt fogadni tudsz vele, Amazon, ebay, nagyobb online shopok elfogadják - de nem mind. Külföldi webshopokban nem fogod tudni használni.

Pénzt felvenni Németországban bárhol tudsz, rengeteg helyen találsz automatát, fizetni is mindenütt tudsz vele. Külföldön viszont már kevésbé...

Továbbá kérdezz rá, mibe kerül a fizetés vele. Nemrég volt téma a lapokban, hogy egyes bankok brutális díjat szednek a kártyás fizetések után.

2020. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik banknál akarsz kötni, melyik tartomány. Én a Sparkassenál vagyok, ott egy EC kártyát kaptam, és mellé később kértem egy hitelkártyát, amivel neten is tudok vásárolni.
2020. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!