Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek 13 évesen letehet...

Szerintetek 13 évesen letehet valaki egy középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Ha már megvan azon a szinten, tehát jól tud angolul, de nincs elég tapasztalata az életben, és vannak témák amikről nem tudna beszélni akkor érdemes megpróbálnia a nyelvvizsgát?

2020. júl. 13. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze!
2020. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen tettem.. Az egyéni témaköröknél arról kellett (volna) beszélnem, hogy milyen biztosítások vannak és, hogy kötjük ezeket.. (De csak az utasbiztosítást ismertem). A párbeszéd témakörnél pedig, banki párbeszéd volt amiről akkoriban magyarul is nehezen tudtam volna beszélni. Akkor megbuktam. Pár hónappal később mikor már utána néztem a témáknak simán meglett. De javaslom neked is, hogy ne bízd a véletlenre és ne legyen olyan amiről nem tudsz beszélni.
2020. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen! Én is tizenhárom évesen nyelvvizsgáztam, és elsőre sikerült.
2020. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Vizsgára jelentkezhet bárki, aki a vizsgára jelentkezés naptári évében betölti a 14. életévét. Fontos azonban, hogy a vizsgán való részvételhez érvényes személyi igazolvánnyal, jogosítvánnyal vagy útlevéllel kell rendelkezni."
2020. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
14 év alatt nem leheg nyelvvizsgát tenni. Én is 14 évesen középfokúztam németből.
2020. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5, ahogy #4 is említette lehet 13 évesen nyelvvizsgázni.

Például ha a kérdező novemberben lesz 14, akkor már most jelentkezhet rá és el is mehetsz.

Különben meg kérdező, én ajánlom az Euroexam nyelvvizsgát neked, mert ott általában ilyen bonyolultabb témák nem kerülnek elő.

2020. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!