Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthon hogy tanultok nyelveket?

Otthon hogy tanultok nyelveket?

Figyelt kérdés
Spanyolul szeretnek elkezdeni tanulni itthon. Nektek milyen módszerek váltak be?

2020. júl. 14. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Céltól függ. Mi a célod pontosan és mikorra akarod elérni?
2020. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre egy alapszint, mondjuk egy éven belül, vagy talán kicsit kevesebb. Attól függ majd, hogy egyetem mellett mennyi idom lesz szeptembertol. Ha megint tavoktatas lesz, akkor akar egy középszint is szobajohet.
2020. júl. 14. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ugyanez a tervem😀
2020. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom én is, hasonló elképzeléseim vannak,viszont én már elkezdtem a tanulást. Igazából már tavaly nyáron "barátkoztam" a nyelvvel, viszont komolyabban néhány hete foglalkozok vele. Én a PONS féle Nyelvtanfolyam kezdőknek című csomag mellett döntöttem. Tapasztalatom még nem sok van, de szerintem jól haladok, és egyre jobban szeretem az egészet. Van benne anyag bőven, logikusan felépített, érthető a nyelvtan is és maga a könyv is. Van benne külön nyelvtani összefoglaló rész, szószedet, kiejtést is elmagyarázza és van hanganyag is. Szerintem kezdésnek nem rossz választás. :)
2020. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!