Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eléggé kezdő vagyok angolból,...

Eléggé kezdő vagyok angolból, esetleg valaki letudja ezt fordítani? :3

Figyelt kérdés

Üdv!


Ilyen munkatapasztalatom még nincs, de állok elébe!


Természetesen a leírtakat tudom teljesíteni, szóval szeretném, ha mihamarabb bele is vághatnék a dologba.



2020. júl. 14. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, nem bántásból, de ahová angol nyelven kell jelentkezni, ott később is kelleni fog a nyelvtudás. Magyarán hiába fordítjuk ezt most le neked, ha utána egyből kiderül, hogy nem tudsz angolul.
2020. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
biztos vagy benne hogy "a leírtakat tudod teljesíteni"? láthatólag a mondat lefordítását se tudod teljesíteni. vannak itt Angliában páran akik nem beszélik a nyelvet. ők jellemzően vagy takarítóként tudnak elhelyezkedni, vagy sehogy. úgyhogy nem túl jók a kilátásaid
2020. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Greetings,


While I do not have this type of work experience, I am ready for the challenge.


Naturally, the listed tasks I can manage, therefore, I’d like to start as soon as possible.


Amugy nem tudom milyen melora jelentkezel, de ez igy tul lezser, habar egy kicsit javitottam rajta.

Az udv az egy havernak oke.

2020. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
#3 inkabb dear (a cimzett neve). emailben nem koszonunk greetings-el. hivatalos emailben dear a megfelelo megszolitas
2020. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4, elolvastad a hozzaszolasomat???

Igen, irtam, hogy tul lezser, sot sz udv/greetings-et is megemlitettem.

2020. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
#5 azt irtad tul lezser, de alternativat nem irtal. a kerdezo nyilvan alig tud valamit angolbol, attol hogy megmondod neki mi nem jo, nem fogja kitalalni, hogy mi a jo. emailezek mar egy ideje angolokkal, greetings-el meg sose talalkoztam. dear a leggyakoribb, esetleg hi, de akkor mar nagyon haverok vagytok vagy idegenek. hivatalos kozegben (munkahely pedig az) dear a megfelelo megszolitas
2020. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6,

Kerdezo meg magyarul sem tud irni egy megfelelo jelentkezest munkara. Azt is en magyarazzam el neki?

Kerdezo nem angol lecket kert, hanem forditast.

Miert emailen lovagolsz? Hol van odairva? Mindegyis, hogy milyen modon jelentkezik, akkor is dear.

Alternativat kapott a hozzaszolasomban.

Ha meg nem hallottad a greetings megszolitast/kifejezeset, akkor meg van mit tanulnod.

Kosz a kioktatast, angol nyelvteruleten elek, dolgozok nagyon sok eve, tudom, hogy mikor, hol Es hogyan.

Vegulis ha kerdezo egy biciklis klubba jelentkezik dolgozni, akkor meg a lezserseget el is nezhetik.

Reszemrol tema lezarva. Lapozok.

2020. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
hol irtam hogy nem ismerem a greetings szot?? azt irtam hogy emailben meg sose talalkoztam vele. amugy en is angol nyelvteruleten elek es dolgozom. emailen meg azeret lovagolok, mert ki a franc jelentkezik egy munkara postai levellel??
2020. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%

Soha az életben nem találkoztam a Greetings ilyen használatával.


Hogy ki hol él és mióta semmit nem jelent. Találkoztam már 10 éve angol nyelvterületen élővel, aki makogni tudott csak tele hibával.

2020. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 3. válaszolónak.
2020. júl. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!