Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kezdő német házi feladatát le...

Kezdő német házi feladatát le tudnátok nekem fordítani? Többi lent, képpel!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Félévkor iskolát váltottam ahol csak német volt, amíg én eddig franciát tanultam tehát a német tudásom nem a legjobb de igyekszem. Ezt a levelet kéne lefordítani, pár mondatból áll, nagyjából értem is, de pontos fordításra lenne szükségem ahhoz, hogy meg tudjam csinálni a feladatot.


[link]


Előre is köszönöm!:)



2015. ápr. 26. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves XY,

még 2 nap és itt vagy. Szép az idő, mehetünk fürdeni/strandolni. Anyum kérdezte tőlem, hogy mit eszel szívesen. Mi németek sok barnakenyeret eszünk. Te is megeszed? Légyszi írj mihamarabb/még gyorsan, mit eszel reggelire. Mit iszol szívesen?


Tömören és csúnyán fordítva ennyi a levél, de a lényeg ez.

2015. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld pacsi!:)
2015. ápr. 26. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!