Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor tudom átvenni a nyelvviz...

Mikor tudom átvenni a nyelvvizsga-bizonyítványt? (Euroexam)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma vizsgáztam angolból B2 szinten ONLINE. Nem találom, hogy mikor tudom átvenni a nyelvvizsga bizit ha sikerült (azt írják, Budapest, Tábor utcában kell majd).

Olvastam valahogy, hogy ki is lehet nyomtatni és 10 napon belül kapunk eredményt az online vizsgákra, de már nem találom ezt az oldalt:(

Előre is nagyon köszi a válaszokat!!! :)



2020. júl. 18. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az eredmény bekerül a fiókodba 10 napon belül (oda ahol a tábor utcát is láttad, meg ahonnan a progikat letöltötted.)

Az eredménylap az szintén ott lesz picit (pár héttel) később, az arra kellett hogy pl a felvételiknél az számított ideiglenesen "hivatalos" igazolásnak arról ,hogy van nyelvvizsgád.

A kinyomtatott bizit meg még később veheted majd át, te esetedben a Tábor utcában. Itt tudod lesni, hogy mikor mehetsz érte: [link]

2020. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösziii szépen!:) remélem majd kiteszik, mikor mehetek a biziért ha sikerül:D

És az eredménylapot csak ki kell nyomtatni?

2020. júl. 20. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha neked kell akkor ki, de nem muszáj. Én nem nyomtattam ki.
2020. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!