Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ilyen esetben is visszaigényel...

Ilyen esetben is visszaigényelhető a nyelvvizsga díja?

Figyelt kérdés

Ha első alkalommal megbuktam Origo komplex angol nyelvvizsgán (értelem szerűen ezt buktam)

De aztán Euroexamen meglett akkor ebben az esetben visszaigényelhetem a nyelvvizsga árát?

(Azért kérdezem mert a KRESZnél nem az elsőt lehet visszaigényelni HA sikeres, hanem az elsőt AMI sikeres (tehát lehet akkor az a 2.-3.próbálkozás is) akkor is visszaigényelhető) Ez a nyelvvizsgánál is így van?



2020. júl. 27. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nyelvvizsgánál is így van. Az első sikeres vizsga árát tudod visszaigényelni.
2020. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Ha elsőre sikerül, akkor kapod vissza csak a pénzt. Sajnos ez így van nyelvvizsgànàl.
2020. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy is van így, ha nem tudod, legalább ne írj.

Ha a komplexből is pl. az egyik része sikerül csak, aztán elmész csak az egyikből, és esetleg még azon is megbuksz, de az azt követő már sikerül, akkor is visszakapod mindkettőre a pénzt.

Annyi a lényeg, hogy a szóbeli és az írásbeli sikeressége 1 éven belül legyen egymáshoz viszonyítva, és értelemszerűen csak a sikeres részek díja igényelhető vissza.

2020. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!