Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgán a leveles...

Origo nyelvvizsgán a leveles feladatnál szokott kelleni olyanokat megadni, hogy pl feladó, címzett, irányítószám stb.. vagy elég csak a dátum?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagy levélnél 3-4 pontot ér csak az, ha ezeket felírod. Úgyhogy erősen ajánlom.
2020. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezeket mind fel kell írni. Én annak idején nem tettem és csak néztem utána, hogy mire ment el annyi pont. Potyapontokat szerezhetsz vele, úgyhogy ne felejtsd el felírni!
2020. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Középszintű lesz amúgy. És mivel csak annyi szokott lenni hogy írj baráti levelet.. stb, nekem kell kitalálnom random címeket, neveket?
2020. júl. 27. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj egy e-mail címet privátban, holnap d.u. egy körül küldök egy levél mintát bevezetés/ befejezéssel, neked majd csak a közepét kell a levélnek megírni.
2020. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 voltam
2020. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!