Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Beszélgetne velem vki angolul?

Beszélgetne velem vki angolul?

Figyelt kérdés
leginkább beszélgetni szeretnék
2010. aug. 4. 00:55
 1/5 anonim válasza:

szia én eléggé gyér vok de szándékosan kerestem angol Game szerokat is:) ha gondolod dumcsizhatunk picit

irj privát emailt

2010. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja és pls szolj ha elkültedXD
2010. aug. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak oszt sok értelme van, ha két enyhe alapfokon makogó magyar angolul próbál diskurálni. Mit tanultok egymástól? A hibákat? Ha már angolul akarsz diskurálni, van egy rahedli nyílt fórum, chatoldal, miegymás, amin angolul megy a szöveg, menjél inkább oda, és angol anyanyelvűvel társalogj.
2010. aug. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen beszélgetek veled például msn-en. Közép nyelvvizsgám van, most tovább tanulok, hogy majd meglegyen a felső is.


18/L

2010. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valaszod nem segiti a kerdezot.

Angol nyelvu forumban nem javitjak ki a helytelen angol szoveg es iras hibait. Mivel ez WWW, elnezik, tudvan a vilag minden reszerol irnak be. Sot, ha valaki probal is, rogton rehurrogjak, mondvan hogy ez szemtelenseg es durvasag.

Epp ugy mint itt. Rossz helyesiras nem biztos hogy tudatlansag, lehet az gepelesi hiba is.

2010. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!