Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit olvassak? (angolul)

Mit olvassak? (angolul)

Figyelt kérdés

Szeretnem kerdezni,hogy mit olvassak angolul.Konnyebb konyvcimeket varok:].

Elore kosz.8adikos lany:]



2011. okt. 30. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdd a gyerekirodalommal. Én felnőtt vagyok, de amikor megpróbáltam olvasni a felnőtt könyveket, nem értettem őket. El kezdtem gyerekirodalmat olvasni (Narnia krónikái és hasonlók) és azok jól mentek. Könnyebb szövegek, érthetőbb leírások. Ma már felnőtt könyveket is olvasok.
2011. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Lehet kapni átdolgozott műveket, különböző szintekhez igazítva mind szókincsben, mind nyelvtanban.

Egyébként meg azt, ami érdekel. Mi érdekel? Versek, dráma, regény, novella, melyik korszak?

2011. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barmi lehet.D kernek cimeket is:]
2011. nov. 2. 20:21
 4/7 anonim válasza:

Én Harry Potterrel kezdtem 8.ban :) ha rendesen tanítják a nyelvet,akkor érteni fogod :)


17/L

2011. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pretty Little Liars könyvek (8 rész) nagyon jóóó
2013. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Harry Potter 1-3, esetleg 4 (5-től felfelé azért már sokkal magasabb szintű nyelvileg), vagy Jacqueline Wilsontól bármit (Nem tudom a szintedet, de ami lehetne: The Suitcase Kid, Double Act, Best Friends, Tracy Baker (és még nagyon sok van, google-d le), vagy ha egyszerűbb kell: Mum minder vagy a Sleep Over, bonyultabbnak a Girls in Tears és a teljes Girls in sorozat (még van 3 másik amire nem emlékszem). Nagyon jó könyvek!
2014. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gloria92 válasza:
olyat válassz amit már olvastál magyarul :)
2014. jún. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!