Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szegeden jó nyelviskola,...

Szegeden jó nyelviskola, nyelvtanfolyam? Angol középfokról felsőfokra szeretnék felfejlődni.

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani jó nyelviskolát amely elsősorban beszédorientált?

A nyelvtant már nem nagyon kell fejleszteni meg azt itthon is tudom könyvekből gyakorolni.


Írásban és olvasásban a tudásom a középfokot talán kicsit meg is haladja, de szóban sajnos nem vagyok jó.


Intenzív kurzus érdekelne a legjobban.


Köszönöm!



2020. aug. 10. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Profi Profilba jártam, csak németre, úgyhogy az angolról nem tudok nyilatkozni, de a nyelviskola korrekt. Szerintem az áraik is jók, tényleg annyit kellett befizetnem, amennyit elsőre mondtak, kedvesek voltak az ügyfélszolgálaton, mindenről időben szóltak. Én nem intenzív kurzusra jártam, hanem heti 2x3 órát, de ha jól rémlik, van olyan is.
2020. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!