Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki megy (ha később látod...

Valaki megy (ha később látod a kérdést akkor volt) augusztusi BME nyelvvizsgán? Én alapfokra megyek két hét múlva. (komplex)

Figyelt kérdés
Nem kell nagyon izgulnom ugyanis B1 és B2 szint között vagyok valahol. B2 re nem mernék elmenni, szerintem nincs hozzá elegendő tudásom hiába mondja azt a családom. Szóval azért megyek hogy ha jövőre majd megpróbálom a középfokút tudjam hogy milyen egy nyelvvizsga, illetve ez nagy valószínűséggel sikerülni fog, így nem pénzkidobás.

#nyelvvizsga #BME #B1 #alapfok #augusztusinyelvvizsga
2020. aug. 14. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem célszerűbb lett volna megpróbálni egyből a B2-t. Persze, ha magabiztos vagy és meglesz az alapfok, az szuper, csak mihez kezdesz vele? Sem plusz pontot nem kapsz érte, álláskeresés során sem jelent pluszt a papír valamint a fizetést sem dobja meg semmivel. Tapasztalatot középszinttel is szerezhetsz. Ha sikerül véletlenül, az klassz, ha nem, akkor legalább tudod majd a hiányosságaidat.

Milyen nyelvből mész? Sok szerencsét kívánok!

2020. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igazad van, már egy kicsit bánom hogy nem tanultam még egy kicsit és akkor mehettem volna egyből középfokra. De mostmár mindegy, remélem azért sikerül. Angolból megyek. Köszi a válaszod!

2020. aug. 14. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Valaki biztos megy. Csak miattad nem rendeznék meg.
2020. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves 3-as! igen, tudom hogy fognak menni ettől függetlenül kíváncsi vagyok hogy innen gyakoriról megy e valaki.
2020. aug. 15. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én angol középfokra megyek. Csak szóbelire, mert az írásbeli már megvan. Én is B1 és B2 között vagyok. Az írásbeli nem okozott gondot, mert ott lehetett szótárt használni. A szóbelin viszont nem, úgyhogy eléggé izgulok.
2020. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szótár csak annak segít, aki amúgy is az adott szinten van. Nem egy-két szó ismeretétől függ a nyelvtudás.
2020. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!