Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tényleg megbízható ez a...

Tényleg megbízható ez a Dictzone szótár?

Figyelt kérdés
Amikor még iskolás voltam, az angoltanárnőm azt mondta, hogy a Dictzone online szótár nagyon megbízható és nagyon jó. Néha tényleg hasznát veszem, de nem tudom, hogy pl más nyelveknél (orosz, spanyol pl) ugyanúgy helyesen fordít? Ki milyen talasztalattal van?

2020. aug. 14. 20:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem a legtöbb nyelvet apró túlzással tökéletesen fordítja! Szerintem használd bátran, gond nem lesz.
2020. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2020. aug. 14. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra is megbízható és nagyon jó ha szavakról van szó. Viszont párszor előfordult hogy egy mondtatot szerettem volna lefordítani és nem mindig sikerült neki helyesen. Szavaknál bármilyen nyelven ajánlom. :D
2020. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!