Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondanátok jó angol nyelvkönyv...

Mondanátok jó angol nyelvkönyveket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szines kérdések és válaszok angol nyelvből B2

Kis angol nyelvtan

nyelvvizsgafelkészitő könyvek bármelyik ezek pl jók lehetnek gyakorlásra ilyen munkafüzetek

(nem vagyok nagyon jártas, de szerintem ezek jók)

2020. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, milyen szinten vagy, mi a célod, miben kellene leginkább fejlődnöd. Nekem az exam fright killer és a cae result nagyon bevált de ha nem vagy még erős középfokon kb akkor ezek nem neked valoak
2020. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1.vagyok,még akár lehet pl olyanokat,hogy megnézel előző éves érettségi feladatsorokat, megpróbálod kitölteni, utána megnézed a javítási utmutatót, és akkor az is pl lehet jó gyakorlásnak,meg pl akkor ott is látni,hogy hova nem írtál esetleg jot,hova kell jobban figyelni,milyen nyelvtannál.
2020. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Solutions
2020. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy különbség nincs az iskolákban is használt nyelvkönyv-sorozatok között.

Abból meg van egy csomó féle. Alap/kezdő szinttől a kiemelt felsőfokúig minden.

Hogy te milyen szinten vagy, és pontosan mik az igényeid, azt innen a vonal túlsó végéről nem tudjuk megálmodni neked.

2020. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Solutions

Headway

English Grammar in Use

2020. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
English Files
2020. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!