Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud jó felsőfokú angol...

Valaki tud jó felsőfokú angol nyelvkönyvet?

Figyelt kérdés
Tehát, B2-es nyelvvizsgám van, de a C1-es szintet is le tudtam volna tenni, csak nem akartam origo, pannon meg hasonló nyelvvizsgákra pazarolni az időm, mert azokkal külföndön nem sokra megyek, pedig küldöldön szeretnék egyetemre menni. Azon a szinten tengődöm, hogy elég rá a tudásom, hogy ki tudjam következtetni az ismeretlen szavak jelentését, az iskolában pedig nem tanulunk semmit, szóval szeretnék egyedül foglalkozni vele.

2020. ápr. 14. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor bármelyik CAE vagy CPE könyv jó. Azokból meg ezerszámra van a neten, vagy ha a papír kell, az antikvarium.hu-n, vagy a vaterán.
2020. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felsőfokúra én szinte csak szókincset fejlesztettem. Az Oxford Word Skills C1-C2 nagyon jó hozzá. Ha annak csak a felét megtanulod, már az is óriásit dob a tudásodon.

Én is nemzetközi nyelvvizsgát tettem le (CAE), ahhoz vettem egy próbavizsgákkal teli könyvet, és azt csinálgattam.

Ha sima tankönyv kell viszont, akkor szerintem a New English File-lal nem lősz mellé. Abban nagyon szépen, tematikusan szét van szedve a nyelvtan, szókincs, stb, meg jók benne a feladatok és a szövegek.

2020. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :)!
2020. ápr. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!