Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Agolul kellene fordítani...

Agolul kellene fordítani valaki segítene nekem???

Figyelt kérdés
Kérlek angolul kellene fordítani lefoglalták a csomagomat Poszonyban a vámosok és kérik a számlát a fizetése számlát plusz mivel lett fizetve és kellene írnom az eladónak ,hogy küldje el !!! Kérlek valaki fordítana??? vagy valaki aki otthon van ilyenben??
2020. szept. 10. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A vámon a címzettől szokták bekérni az adatokat, nem a feladótól.

Gondolom, előre fizetéssel vettél valamit a neten. Ilyenkor neked kell elküldened a fizetési bizonylatot (banki átutalási bizonylat, PayPal bizonylat, stb.), meg a visszaigazoló e-mailt a rendelésedről, ami alapján be tudják azonosítani, hogy mire és mennyi pénzt költöttél pontosan.

2020. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] ahah ez nem jó???? szerinted?? Mert szlovákiába lakok és poszonyban van a csomagom ezért fordítottam szlovákra
2020. szept. 10. 16:45
 3/4 A kérdező kommentje:
masterd cardal fizettem igen
2020. szept. 10. 16:45
 4/4 A kérdező kommentje:
visszaigazolo email milyen email hova??? ugye nem az ebay ra?? az ebyon amivel be vagyok jeletkezve??
2020. szept. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!