Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes fellebbeznem ezzel a...

Borsai Bianka kérdése:

Érdemes fellebbeznem ezzel a felsőfokú TELC nyelvvizsga eredménnyel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Komplex felsőfokú nyelvvizsga eredményem szerint, sikeresen megszereztem az írásbelit, azonban a szóbeli része nem lett meg a vizsgának. Ha számításaim nem csalnak (komplex nyelvvizsga esetén minden vizsgarésznek 40%-osnak kell lennie, hogy az sikeres legyen) pontosan 2 ponton múlik a szóbeli részem a beszédértés (listening) miatt. Szerintetek érdemes fellebbeznem és ha igen, ti mit mondanátok a helyemben a védelmem érdekében? :)

2020. szept. 17. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem ha az ember elmegy felsőfokúzni, akkor rendelkezik egy olyan tudással amivel meg tudja ugrani a vizsgát."

😁 Ha ez így lenne, akkor nem azok kapnának nyelvvizsgát, akik elernek x százalékot, hanem mindenki, aki jelentkezik.

2020. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
A 40% az csak a küszöb, ahhoz hogy sikeres legyen, 60% kell. Ha te 40 alatt vagy akkor rettentő távol állsz a nyelvvizsgától.
2020. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rosszul kijavítva a teszted vagy mondjuk amiről játszották a hangot volt szörnyű akkor nem sok esélyed van bármiféle fellebezésre mert a "nehéz volt" nem kifogás nekem telcnél a listening valami welsh, ír meg angol bemegy a kocsmába szintű akcentussal volt
2020. szept. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
A listeningnek nem kellene ekkora nagy problémát jelenteni egy felsőfokú nyelvismeretnél! Szerencsére könnyen turbózható készség.
2020. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sikerült végül? :-)
2021. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!