Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A BGE-PSZK gazdálkodás és...

A BGE-PSZK gazdálkodás és menedzsment szakán milyen lehetőségek vannak a nyelvtanulásra? Azt tudom, hogy vannak szakok ahol 2 nyelv tanulása kötelező, és érdekelne, hogy ezen a szakon milyen lehetőségek vannak.

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 20:52
 1/3 anonim válasza:

Én úgy tudom angol és német nyelvet lehet választani a karon, ezek közül egyet 3 féléven keresztül kötelező tárgyként kell felvenni.

Azt hiszem lehetőség van még más nyelvet is tanulni (orosz, francia, spanyol) ha átjársz a KVIK-re vagy a KKK-ra nyelv órára, de szerintem ha ezeket megcsinálod akkor szabadon választható kreditnek számítanak majd.

2020. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében első nyelvnek nem választhatom a spanyolt?
2020. okt. 3. 08:50
 3/3 anonim válasza:
Úgy hogy a kötelező tárgyak kreditjébe számítson bele nem, ahhoz angolt vagy németet kell tanulnod. Spanyolt csak a szabadon választhatókhoz tudod beszámítani. :)
2020. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!