Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segíítenétek nekem ezt lefordí...

Segíítenétek nekem ezt lefordítani németre? Mindössze 5. Rövid válasz. Ezer köszönet (Nem valós adatok szerepelnek)

Figyelt kérdés

1. Én születtem Kisvárdán kétezer kettő március tizenhetedikén.

2.Az én lakcímem Tornyospálca Vasvári Pál utca tíz szám.

3.Az én lakókörnyezetemben lévők rendesek szeretek itt élni mert közel vannak a boltok orvosi rendelő stb.

4. A házamban van egy benti wc, fürdőszoba, négy szoba, terasz és egy nagy udvar illetve pince és garázs is található.

5.a házamat nagyon szeretem mivel én építettem így én alakítottam ki mindent különösen szeretem a teraszt mivel nyáron ki lehet ülni a barátokkal ahol beszélgetünk és teázunk szeretem még a hálószobám szeretek tévézni és popcornt enni.


2020. szept. 28. 19:23
 1/1 anonim válasza:

1. Ich bin am 17. März 2002 in Kisvárda geboren.

2. Meine Adresse lautet Vasvári Pál Straße 10, Tornyospálca, Ungarn.

3. Die Nachbarn aus meiner Gegend wohnen gerne hier, weil die Geschäfte und die Arztpraxis in der Nähe sind.

4. In meinem Haus befindet sich eine Toilette, ein Badezimmer, vier Zimmer, eine Terasse, und ein großer Garten, bzw. ein Keller und eine Garage.

5. Da ich mein Haus selber gebaut hatte, mag ich es sehr. Besonders mag ich die Terasse, weil man dort im Sommer mit den Freunden hinzetzen kann, um zu quatschen, und Tee trinken. Ich mag auch noch mein Schlafzimmer, ich gucke den Fernseher und esse Popcorn gern.

2020. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!