Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak szerintem sok ez az óradíj?

Csak szerintem sok ez az óradíj?

Figyelt kérdés
Elkezdtem angolul tanulni Skype-on, egészen az alapoktól. Megtetszett a tanár hirdetése az ár/időtartam, felvettem a kapcsolatot vele, mint kiderült már azóta árat emelt és 1,5 órákat tart. Ez 6000 ft alkalmanként. Rengetegnek találom, ráadásul nem is érzem azt, hogy haladnánk.Pl. rengeteg magnós feladat, amivel nem is lenne baj, de igazán az olyan bosszantott fel, hogy ismerjem fel az adott ország himnuszát, és akkor mondjam ki, hogy ez az American himnusz akkor. És ezzel is elmegy x idő, mikor egyszerűbb lenne, ha csak felolvasnám és elismételném, hogy akkor American... Nem kapok hétről hétre feladatokat, hanem gyakoroljak magamnak a 3 féle könyvből, de az se jó, ha kiírom magamnak a füzetbe az egész feladatot, hanem mindenképp nyomtassam ki, mert aztán nem tudom hol járok....stb.. Mivel inkább azért írom ki, mert előtte németet tanultam és rettentő idegen számomra ez a nyelv, a helyesírása, kiejtése, mindene ..Hanyagoljam ezt a nyelvet vagy csak a tanárt váltsam le?
2020. okt. 11. 15:15
1 2
 1/11 MLGuy ***** válasza:
96%
Szerintem hanyagold ezt a tanárt, és keress egy másikat. A 6K nem lenne rettenetesen sok 1,5 óráért, ha profi a tanár, de kezdőknek felesleges a 1,5 óra. Szerintem kezdj el angolul tanulni a Duolingo appal otthon, és ha mind a 6 szintet végigcsináltad benne, akkor menj el egy jó magántanárhoz.
2020. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy sokan tanítanak anglisztika után. Ami azt jelenti, nulla pedagógiai tudása van jó eséllyel.
2020. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, és is affelé hajlok, hogy a már elutalt összeget még "letanulom" nála, mielőtt százezreket beleölök egy olyan szintbe, ami egyedül is menne. Igazából a nyelvtan rész miatt kellene nekem tanár, de időpazarlásnak érzem, hogy akkor az 5. számú ország az China, és akkor az a "b" jelű magnós feladat volt. Ezekre rengeteg idő elmegy, mikor néhány elismétlés után már tudnám, nem földrajz oktatásért fizetek, és ahogy nézem a könyvet, rengeteg ilyen időhúzós feladat van.
2020. okt. 11. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok, en 60 percet tartok 10 euroban az kb 3600ft plusz az aktiv figyelem 15-25perc ezt figyelembe Veve penzlehuzas megy
2020. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem a munkatársam felesége készített a nyelvvizsgára, és 3000-et fizettem neki óránként, és ez méltányos ár volt. 1,5 óráért egy random tanártól a 6000 egyáltalán nem sok.

Láttam 8000 ft/órás hirdetést is.

Nem tudom miért várják el bizonyos emberek, hogy ingyen dolgozzanak nekik mások.

2020. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor te miért 3 ezres oktatást választottál, miért nem 8 ezrest?😂
2020. nov. 3. 16:22
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

1,5 órára 6000 az óránként 4000, ami egy ezressel több, mint az enyém volt. De ha ezt sem tudod összerakni, akkor ne is tanulj, teljesen felesleges.

Senki nem fog veled 500 ft-ért szenvedni.

2020. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha neked 3000 Ft volt egy óra, akkor neked 1.5 óra 4500 Ft, ami még mindig nem 6000 Ft. És nem 500 ft a különbség. Pláne ha 10 alkalmat fizetsz ki előre, nem mindegy.
2020. nov. 3. 17:53
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Fú, te súlyos eset vagy. 6000/1,5 óráért panaszkodsz, erre reagáltam.......................
2020. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért szavaztak le már négyen😅👋TÉGED
2020. nov. 3. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!