Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak szerintem sok ez az óradíj?

Csak szerintem sok ez az óradíj?

Figyelt kérdés
Elkezdtem angolul tanulni Skype-on, egészen az alapoktól. Megtetszett a tanár hirdetése az ár/időtartam, felvettem a kapcsolatot vele, mint kiderült már azóta árat emelt és 1,5 órákat tart. Ez 6000 ft alkalmanként. Rengetegnek találom, ráadásul nem is érzem azt, hogy haladnánk.Pl. rengeteg magnós feladat, amivel nem is lenne baj, de igazán az olyan bosszantott fel, hogy ismerjem fel az adott ország himnuszát, és akkor mondjam ki, hogy ez az American himnusz akkor. És ezzel is elmegy x idő, mikor egyszerűbb lenne, ha csak felolvasnám és elismételném, hogy akkor American... Nem kapok hétről hétre feladatokat, hanem gyakoroljak magamnak a 3 féle könyvből, de az se jó, ha kiírom magamnak a füzetbe az egész feladatot, hanem mindenképp nyomtassam ki, mert aztán nem tudom hol járok....stb.. Mivel inkább azért írom ki, mert előtte németet tanultam és rettentő idegen számomra ez a nyelv, a helyesírása, kiejtése, mindene ..Hanyagoljam ezt a nyelvet vagy csak a tanárt váltsam le?
2020. okt. 11. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%
Reprezentatív az értékelés, mint tudjuk.
2020. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!