Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha már van egy sikeres nyelvvi...

Ha már van egy sikeres nyelvvizsgám németből és az angolt is megcsinálom elsőre, akkor azt is visszatérítík?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A németet visszatérítették vagy azt még azelőtt csinàltad?
2020. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Csak egy nyelvvizsgát térítenek vissza. Ha visszatérítették már a németed, akkor az angolt nem fogják. Viszont ha nem, akkor az angolt visszaigényelheted.
2020. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak az elsőt térítik vissza? Úgy értem, ha valaki mondjuk tiz éve nyelvvizsgazott egy nyelvből, amikor még szó se volt visszateritesrol, annak most visszateritik, ha egy másik nyelvből is nyelvvizsgát szerez, vagy nem, mert akkor az neki már nem az első nyelvvizsgaja?
2020. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Visszatérítik az újonnan szerzett nyelvvizsgát akkor is, ha a visszatérítés lehetősége előtt már rendelkezett az illető nyelvvizsgával. Tapasztalatból tudom.

2020. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A német nyelvvizsgámat már visszatérítették, csak azt nem tudtam, hogy ezt csak az első sikeres nyelvvizsga után lehet, vagy minden nyelvből letett első sikeres vizsga után.
2020. okt. 15. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha a németed visszatérítették, akkor az angolod már nem fogják.
2020. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!