Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Voltam nyelvvizsgázni (BME)...

Voltam nyelvvizsgázni (BME) és sikeres lett. A visszatérítésnél amit csatolni kell hozzá dokumentum "számla", az az amit fel kellett tölteni jelentkezéskor, hogy be lett fizetve?

Figyelt kérdés

2018. jún. 23. 19:50
 1/4 anonim válasza:
Igen, csak azt kell. Én feladtam az igénylőlappal együtt, és rá kb. 2-3 hétre kaptam egy levelet, hogy elkezdődött a jogosultság megállapítása. És ugye ezt 13 munkanapon belül intézik és kötelesek róla hivatalos értesítést adni. Legalábbis kellene, mert eltelt 20 napnál is több de az emailemre se válaszolnak, és pénzt se utaltak vissza. Idén tettem le, életkorom stb stb megfelel az alátámasztott követelményeknek a visszaigényléshez. És ez nem csak velem történt eddig meg.
2018. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hónapokat kell

várni ?

2018. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis nem az volt, amit kellett csatolni, hanem a rendes számla amit elvilg ők állítanak ki és mi online jelentkezéskor nem állítottuk be hogy kérünk róla számlát. De elvileg postán fogják küldeni. Szóval írtam nekik meg minden, mondták egy hönappal ezelőtt hogy továbbították stb..aztán tegnap írtam nekik hogy amúgy miafsz van, mert az emailben 2 hetet írtak..xd a válaszukban az állt, hogy sajnos még nem állították ki a számlát (egy hónap után sem), de ha nagyon akarom akkor mikor elkészül elküldik szkennelve..kíváncsi vagyok mi lesz belóle...:D
2018. aug. 19. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!