Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Román nyelvtanulásban kerhetne...

Román nyelvtanulásban kerhetnek egy kis segítséget tőletek?

Figyelt kérdés
Romániában élek, de sajnos a román nyelvet nem tudtam elsajatitani, mert nem olyan környezetben nőttem fel. Értek elég jól, de viszont a beszéd az sehogysem akar menni. Szeretnék megprobalkozni, hogy hétköznapi, egyszerű szövegeket fordítsak át magyarról angolra, de amint keresgélek a neten, vagy túl könnyű mondatokba botlok bele, vagy már bonyolult szövegekbe. Magyar - roman munkafüzet ék meg nem igazán íródtak. (mármint kicsiknek, kezdőknek igen, de kozephaladorol nem tudok) A kozeparanyt nem találom meg. Ebben esetleg ha tudnátok segíteni. Valaki ha tudna segíteni nekem, aki épp valamilyen más idegen nyelvet tanul kozephalado szinten, és szovegforditasi feladatok is vannak benne, esetleg valamilyen formában azt elkuldene vagy foltoltene nekem... Nagyon nagyon koszonom

2020. okt. 20. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

"egyszerű szövegeket fordítsak át magyarról angolra"

Angol nyelvvizsga is kellene majd, mi? :D Bele vagy kicsit gabalyodva.


Amúgy a Wikipédián a filmek tartalma nem lenne jó? Sima történetmesélés.

Vagy narráld magadban az életed. (Hogy épp mit csinálsz, stb)

2020. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah. Valóban elirtam kicsit. Magyarról-romanra..bocsi
2020. okt. 20. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!