Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Doulingo segítségével mennyire...

Doulingo segítségével mennyire lehet megtanulni szuahéliul?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire.
2020. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert?
2020. okt. 3. 09:40
 3/10 anonim válasza:
14%
Nekem még a németet se sikerült
2020. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen végigcsinálod - nem könnyített módozatban meg minél gyorsabban végigmenni a programon, hogy sok pontod legyen meg elsö legyél a ranglistán -, akkor bármelyik nyelvböl alapfokot el lehet vele érni.

Aki meg érti meg a rendszer lényegét, hanem csak képzeletbeli pontokat gyüjt, hogy ö milyen gyorsan megcsinálta, annak semmi esélye - munka és szorgalom nélkül nem lesz semmi eredmény.


De az így elért tudás tényleg csak alap, arra elég, hogy alaphelyzeteket meg tudjon oldani, illetve kellö pluszmunkával tovább tudjon fejlödni.

2020. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából nyílván nem anyanyelvi szinten szeretnék beszélni, csak egy ötödleges-hatodlakos nyelvként. Úgy érzem eddig egész jól megy, most fejeztem be az első leckét. Csak tényleg az érdekelne hogy egy alapfokú szinten legalább meg tudok vele tanulni vagy önmagában kevés?
2020. okt. 3. 09:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4!
2020. okt. 3. 09:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es vagyok : szivesen segítettem.

Én tényleg használtan a doulingot, így kezdtem németül tanulni - idöközben máshol továbbfejlesztettem, és most C1 körül vagyok, utána németröl elkezdtem az angolt - itt is utána máshol folytattam és most vagyok B2-nél.


Egyébként még pár tipp, ha érdekel.

Elvileg sokat "segit", ha a kész szövegblokkokat rakod össze szöveggé, de sajnos így a helyesírást nem gyakorlod be, ezért jobb, ha átállítod arra a módra, ahol minden egyes szót neked kell betünként beírni. Eleinte rosszabb eredményed lesz, mert sokszor elírod a szavakat, de végeredményben jobb lesz a tudásod, mert helyesen tanulod meg írni a szavakat.

A másik, ami értelmes dolog, ha elöször megcsinálod a (feltehetöen) angol - szuahéli kurzust, ha rendesen végigértél rajta, akkor utána ajánlott a fordított (szuaheli - angol) kurzust - feltéve, hogy van ilyen, németnél meg angolnál volt - is végigvenni, mert sokkal többet kell a másik nyelvre fordítani, ezért mélyebb tudást ad.

Sok sikert és jó szórakozást a tanuláshoz.

2020. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Nincs fordított kurzusa.

2023. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben valószínüleg igazad van, amiket írtam, az általánosságban volt gondolva, nem konkrétan a szuahélire, elnézést.
2023. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Indonézzel csináltam az oda-visszát meg franciával.
2023. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!