Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék kapcsolatba lépni...

Hol tudnék kapcsolatba lépni felvidéki tinédzserekkel, akik segítenének a nyelvtanulásban?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve hogy nagy célommá vált találni felvidéki fiút/lányt aki beszél magyarul is - szlovákul is. A lényeg hogy velem egykorú legyen

Nagyon nehéz találnom, volt egy időszak hogy buzgón kerestem de egyszerűen nem megy. Tökre elkeserítő:(


Valaki tudna segíteni milyen netes oldalakon tudnék találni valakit aki benne lenne a dologban?

Nagyon hálás lennék!

18/l


Ui: több ilyen "felvidékit keresek" kérdést kiírtam már, bár lehet hogy ez itt veszett ügy, azért még nem adom fel. Légyszi, ha van valaki aki megfelel a fent emlitetteknek akkor írjon mindenképp.



2020. okt. 28. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét a facebookon, lehet van ilyen csoport, oda belépsz és felteszed a kérdésed.
2020. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kerestem már ott is, nem találtam:(

De köszi azért

2020. okt. 28. 21:49
 3/3 anonim válasza:
23 éves vagyok, beszélek mindkét említett nyelven. Ha még érdekel írj egy üzenetet, hátha tudok segíteni.
2021. jan. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!