Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nincs jó nyelvérzékem,akkor...

Ha nincs jó nyelvérzékem,akkor egy év intenzív angoo nyelvtanfolyammal milyen szintre lehet eljutni?

Figyelt kérdés
A középiskolában nem voltam lusta,igyekeztem tanulni,de sajnos így is csak kettes lett(33%)az érettségim. Egy év intenzív nyelvtanulással meddig lehet eljutni?
2020. okt. 29. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Ezt nem lehet előre felmérni. Tanulástechnikától és egyéni képességektől egyaránt függ.

Ha egy tanár azt mondja, nincs nyelvérzéked, akkor rossz helyen vagy. Mert nyelvérzék nem létezik, csak rossz tanulási technika, a saját életemben tapasztaltam ezt. De egy oroszból átképzett angol tanár felelősséghárítása szerint nincs nyelvérzékem és végig 2-es voltam, aztán 30 éves koromra 4 nyelven beszélek folyékonyan, csak ez nem rajta múlt.

2020. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ja, azért kutatják már vagy hatvan éve a nyelvérzéket, mert nincs. :D


És, tényleg csak kettesnyit produkáltál, vagy az ötös tartalomra adott kettest?

2020. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Nincs. Kutatják az életet a Marson is. Az sincs.
2020. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy nem érted. :) Azt kutatják vagy hatvan éve, hogy mitől függ. Olvassál:

[link]

2020. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!