Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki elmagyarázná ennek a...

Valaki elmagyarázná ennek a Selmeczi Mihály professzor 4 hetes nyelvtanulásos módszere, hogy van? Csak mert a 2-3 oldalon semmit nem írtak róla, utána meg már nem olvastam

Figyelt kérdés

#nyelvtanulás #Selmeczi Mihály
2020. nov. 2. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod a googleba azt hogy Selmeczi Mihály nyelvész módszer rájössz, hogy az egész kamu.
2020. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan kamu mint egy bizonyos Gerőczy András nyelvészprofesszor csodamódszere (aki egyébként nem létezik, a fotója egy 1927-ben elhunyt lengyel nyelvészt, Andrzej Gawronskyt ábrázol),
2020. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a négy hetes nyelvtanulás anélkül is kamu, hogy tudnám ki ez a fazon, de azért ha valaki ráér belinkel valamit? én béna vagyok és csak azt találom mekkora csaló, pedig eskü szr napom volt emberek, szeretnék egy jót röhögni a "módszeren"
2020. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

[link]

2020. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt ez az egyik oldal, ahol hirdettek megvasarlasra a 4 hetes kurzust, de mar lezarva.

Vajon miert?

[link]

2020. nov. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

wow, nagyon köszi XD

és még "kommentszekció" is van, imádom!

2020. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6!

De figyeld! Jobb felso sarok szoveget. Nem tudni matyart!

Az akcio csak mara ervenyes!

Minden hozzaszolas, kamu dicseret mind mai datummal, 4-5 oraval ezelottiek. Ha holnap nezed meg, ugyanigy lesz.

Kapcsolat nincs feltuntetve, vajon hova/kinek utalod a penzed?

Ez tok olyan mint egy dieta vagy arckivasalo krem kamu hirdetesek 😂😂

2020. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

wow, baszki, az ott a sarokban fel se tűnt XD

egy ilyen szép mondatot nem tudom mért száműztek oda fel, ennek a szépségnek az oldal közepén a helye...

2020. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Geppel forditott, arrol a nyelvrol magyarra, ahonnan ered a kamu.
2020. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!