Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen erősebb gimnáziumok...

Milyen erősebb gimnáziumok vannak Veszprém megyében, amik 2.nyelvnek kínait, oroszt, franciát tanítanak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve melyik ilyen sulikban van erasmuas?
2020. nov. 7. 21:38
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
A legerősebb ebben a megyében a Lovassy. Második nyelvnek pedig választhatsz franciát, illetve orosz szakkör is szokott lenni.
2020. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Más sulik amikben ilyen nyelvek vannak?
2020. nov. 8. 00:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa. Második nyelvként választható a francia.
2020. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erasmus csak egyetemen van.
2020. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Én nem tudom, de a lovassys oldalon pont most is van valami az Erasmus+ programokról.

Ami nem teszi a Lovassyt se szebb-se jobb iskolává, csak mondom, hogy mi van.

2020. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 az csak a projekt neve, nem utazás. A kérdező külföldön tanulásra gondolhatott,mint erasmus.
2020. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az én válaszom mért lett lepontozva? Csak mert a három állításom közül egyikben se hazudtam. Orosz szakkör tudtommal szokott lenni, most úgy tudom a vírus miatt nincs. Francia nyelv is választható másodikként (kivéve a német nemzetiségi osztályban). És nem csak Veszprém megye legjobb középsulija, hanem az ország legjobb vidéki gimnáziuma. De aki ezt nem hiszi, az nézze meg a különböző rangsorokat, és majd meglátja.
2020. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!