Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le fordítaná ezt nekem angolra...

Le fordítaná ezt nekem angolra? Nos, én is letudom de szükségem van egy tapasztaltabb angolosra Ezt kellene

Figyelt kérdés

A lefordítandó szöveg:


A fekete péntek a hálaadás követő nap az USA-ban ez egy nagy esemény 1952-óta. Ezt úgy tartják, hogy a vásárlási láz sok bolt promótálja. A fekete péntek nem egy nyaralást jelent csak a társadalom akasztotta rá ezt a nevet 1869-ben. Ennek volt két megnevezője ha jól értettem akkor James és Sam.


2020. nov. 13. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Black Friday is the day after Thanksgiving in the USA, it is a big event since 1952. It is celebrated by many shops promoting shopping sprees.

Black Friday is not a holiday, only society hung that name on it in 1869.

It had two denominators, James and Sam if I understood correctly.

2020. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!