Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 80%-os angol középfok nagyon...

80%-os angol középfok nagyon rossz eredmény?

Figyelt kérdés
Ma lett meg a B2-es vizsgám eredménye, szerintetek ez rossznak számít? Nem értek hozzá, ezért kérdezem, hogy átlagosan milyennek értékelhető ez?

2020. nov. 16. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon szép eredmény, gratulálok!
2020. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bár úgy érzem, hogy lehetett volna jobb is. Persze az én hibám, hogy nem készültem többet. :(
2020. nov. 16. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen mindegy. A lényeg, hogy meglett.

Ami igazán fontos, az a tényleges nyelvtudásod, azzal tudsz majd elhelyezkedni bárhova is.

2020. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem teljesen mindegy. Egy jó eredmény az mindig jó, turbózza az embert, és behatást gyakorol a környezetére is. Persze, akinek sosem volt jó eredménye semmiből, az irigyli ezt.
2020. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A nyelvtudás egy dolog, de sajnos sok helyen a papírjai alapján ítélik az embert...

2020. nov. 16. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez így van. Ez egy papírcentrikus világ.
2020. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Indulási alapnak teljesen jó, gratulálok!

Én azt tudom tanácsolni, hogy nyomjad és hajts egy felsőfokú nyelvvizsgára.

2020. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én nyelvvizsga-bizonyítványomon nincs százalék, ugyan vannak papírok amiknél érdemes a minimumnál többet elérni, de a nyelvvizsga pont nem ilyen.(A kombós verziókat figyelmen kívül hagyva)

Természetesen az elején fontos, hogy kapjál valami képet a jelenlegi tudásodról, vagy hogy bizonyíts magadnak. Azonban nem látom sok értelmét mások eredményéhez hasonlítani a sajátodat, egy olyan vizsga esetében aminek a teljes nyelvtudásodat kéne mérnie, mégis céltudatosan lehet rá készülni. Persze lehet én vagyok a furcsa, egy órával a C1 szóbeli előtt tudtam meg, hogy vannak tételek...

Kérdező gratulálok a nyelvi utazásod ezen fokához. Kívánom hogy tud használni a nyelvet a mindennapokban, mert egy világnyelv nagyon sok kaput nyit ki előtted.

2020. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt és a kedves szavakat.

Őszintén megijedtem, hogy ez egy kicsit kevéske már ezen a szinten.

2020. nov. 16. 19:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Màr hogy lenne kevés a 80%. Szerintem még sok is, vagyis ez wgy nagyon szép eredmény. És az is szép eredmény lett volna, ha csak 65% lett volna, hiszen megvan. 60%-ot kell elérni, nem csak az a jó vagy inkàbb megfelelő aki 99%-ot ér el. Kevés akkor lett volna ha a 60% nincs meg. 80% akkor lett volna kevés ha például egy középszintű érettségit írsz, aminek a szintje alacsonyabb a nyelvvizsgánál és ott nem sikerül jobban.
2020. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!