Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan angol nyelvvizsga,...

Van olyan angol nyelvvizsga, ahol az elért eredménytől függően adnak felsőfokú vagy középfokú bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Például ha bizonyos százalék felett teljesít valaki, vagy felsőfokúra jelentkezik, de nem sikerül olyan jól a nyelvvizsgája.

2019. jún. 18. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudok ilyenről, bár én is gondoltam rá,hogy nem lenne rossz, főleg azoknak,akik csak pár ponttal csúsznak le a felsőfokról, de nem tudom mekkora sáv lenne a jó.

Illetve a gyakorlatban egységesített vizsga szerintem nem működne, mert aki B2-n van, lehet nem értené a C1 listeninget és úgy tűnhetne, hogy a B2-t se éri el..

2019. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A TOEFL és IELTS ilyen. Pontszámot kapsz a végén mindkettőn, és attól függően beválthatod magyar akkreditált nyelvvizsgabizonyítványra olyan 10k forint fejében.


A Cambridge nyelvvizsgáknál ha gyengébben vagy jobban teljesítesz, mint amire jelentkeztél, akkor a bizonyítvány azt a szintet fogja mutatni, de ez nem váltható be magyarra csak azon a szinten, amire jelentkeztél.

2019. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Hmm, ez jó:) Majd csekkolom..
2019. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De azt azért hozzátenném, hogy ha a középfok és felsőfok között billegsz, akkor ezt a két vizsgát nem neked találták ki, sokkal egyszerűbb dolgod lesz, ha felkészülsz egy hagyományos felsőfokú vizsgára.
2019. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jún. 18. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Német nincs ilyen?
2019. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!