Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online kínai/japán/koreai...

Online kínai/japán/koreai (ezek közül mindhárom, vagy csak az egyik és/vagy másik az se számít) nyelvtanulási lehetőség magyarul, lehetőleg igényesen? (Ha akadna megbízható online tanár, én még arra is befizetnék.)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék nyelvet tanulni, de sajnos ez az átkozott járványügyi helyzet és a saját betegségem miatt (egyensúlyideg gyulladás, ami folyamatos szédüléssel, látászavarokkal és az egyensúlyérzet részleges hiányával jár - azaz nem tudok rendesen menni, autót vezetni és dolgozni pedig végképp képtelen vagyok már majdnem fél hónapja) egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy egyáltalán kimozduljak az otthonomból, viszont nem szeretném ezt az időt semmittevéssel eltölteni, ezért úgy gondoltam hogy a nyelvtanulás egy hasznos dolog lenne, ami kitölti az időt.


Viszont én - ahogy mondtam - nagyon szívesen fizetek személyes online tanításért egy megbízható tanárnak, csak nem tudom hogy akad-e itt olyan személy, aki név szerint tudna nekem megbízható tanárt ajánlani?


2020. nov. 16. 16:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!