Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segitne oroszban?...

Valaki segitne oroszban? Milyen egy középfoku nyelvvizsga? Ecl irasbeli es az origo szobeli?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 18:22
 1/1 anonim válasza:

Attol fugg milyen szinten vagy.

Ha oroszbol szeretnel vizsgazni, szinte minden esetben az origot ajanljak es en is errol tudok meselni.

Igy tobb nyelvvizsga utan (angol, nemet, orosz) az orosz volt a legnehezebb, erre sajnos fel kell keszulni

Mig az angol irasbelikkel a vizsgazok 90%a vegzett legalabb egy oraval hamarabb, addig oroszbol igenis szukseg van arra a 3 orara.

Szobeli kicsit szivatosabb, ugyanis en meg nem nagyon talalkoztam normalis orosz tanarral vagy vizsgaztatoval.

Nekem nagy mazlim volt, ugyanis vhogy szimpatikusnak talalt a vizsgaztato holgy es egy konnyu temat huztam, de a csoporttarsaimnak nem volt ilyen szerencseje es rendesen megfingatta oket :D

Osszesegeben annyit tudok tanacsolni, hogy kulonosen nagy hangsulyt fektess a szobeli gyakorlasara, az irasbeli egy jo szotarral es kicsit hezagosabb tudassal is teljesitheto

Remelem tudtam segiteni es nem csak beparaztattalak

2020. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!